Rytuały przejścia to forma celebrowania życia w zgodzie ze sobą i swoją własną duchowością. Jest to święto i obrzęd, który uświetnia konkretny, ważny moment zmiany w życiu człowieka.

To rytuały związane z przejściem z jednej fazy życia do drugiej, ale także zmianą grupy społecznej czy wiekowej.

Wszystko zależy od tego co czujesz i czego potrzebujesz.

Opieka Druida i Rytuały dla Ciebie

Od wielu lat moja praktyka skupia się na tworzeniu i prowadzeniu obrzędów. Są to główne obchody cyklu rocznego związanego z cyklem astronomicznym/naturalnym – ale również rytuały okazjonalne.

Przewodzenie w obrzędach nie jest dla mnie tylko obowiązkiem i powinnością, ale także prawdziwą pasją. Otrzymuję wiele pytań o możliwość przeprowadzenia indywidualnych inicjacji lub rytuałów przejścia. Dlatego zdecydowałem się na stworzenie takiej formalnej możliwości dla wszystkich, którzy tego potrzebują.

Jeśli więc na Twojej życiowej ścieżce pojawił się moment ważnej zmiany, przejścia z jednego etapu w drugi – bądź właśnie takiej zmiany potrzebujesz – jestem do Twojej dyspozycji, chętnie pomogę w przygotowaniu, organizacji i przeprowadzeniu takiego rytuału jakiego potrzebujesz, dostosowanego do Ciebie i Twoich potrzeb.

Oferuję rytuały przejścia w Twojej życiowej podróży takie jak:

  • powitanie dziecka
  • nadanie imienia
  • śluby i małżeństwa
  • błogosławieństwa domów/osób
  • rytuały uwolnienia
  • pogrzeby

Jestem celebrantem zarejestrowanym w Order of Bards, Ovates and Druids, niestety polskie prawo nie uznaje innej formy zawarcia małżeństwa niż ślub w urzędzie stanu cywilnego/ślub kościelny. Dlatego forma rytuałów przejścia musi być traktowana jako potrzeba duchowa i celebracja Twojej życiowej drogi. Prowadzone przeze mnie ceremonie mogą być dopełnieniem ślubu cywilnego, albo zupełnie odrębnym działaniem.

Ceremonie mogą być zorganizowane na łonie natury, wynajętej sali lub w jednym z moich kamiennych kręgów, którymi dysponuję w okolicach Iławy.

Wszystko pięknie… a gdzie jest cennik?
Nie muszę i nie chcę zarabiać na duchowości. Dlatego nie znajdziesz tutaj cennika. Owszem, celebracja może wiązać się z ustaloną wymianą za mój czas, zaangażowanie i pracę nad rytuałem, ale będzie to zawsze kwota ustalona zależnie od tego czego potrzebujesz (prosta zasada wymiany). W grę wchodzi organizacja, zapewnienie potrzebnych elementów obrzędowych i choćby dojazd. Moim założeniem jest jednak doświadczanie i pomaganie w rozwoju duchowości ludzi, nie działalność biznesowa. Żyjemy w czasach, w których formą wymiany za energię, pracę i umiejętności – są pieniądze.

Jeśli potrzebujesz mojej pomocy i posługi w rytuale – czuj się swobodnie aby napisać na mój prywatny adres e-mail podany poniżej, bądź skorzystaj z gotowego formularza w zakładce: OFERTA <-

emrys@druidyzm.pl

Możesz też wykorzystać do kontaktu moje profile w social mediach:

Instagram lub Facebook

Z mocą inspiracji,
Emrys Kosek MacDara