Podsumowanie 2022

Ten rok przeminął mi pod hasłem „Powrotu do siebie”. Spodziewałem się, że skupiając się na powrocie do swoich pierwotnych założeń, celów i ścieżek – nastanie złoty czas, który można będzie porównać do uczucia jakiego doświadczamy gdy spotykamy dawno niewidzianego przyjaciela. Nic bardziej mylnego. Nie nadużyję tego słowa, jeśli określę 2022 rok jako dziwny i trudny.

Za każdym razem gdy próbowałem coś zmienić i wynieść na inny, większy poziom – okazywało się to przerostem formy nad treścią. I owszem – były liczne sukcesy, zyski, małe i duże zwycięstwa. Ale to na wierzchu. Bo wewnątrz czułem cały czas spadek mocy. A 2022 rok, „Powrót do Siebie” miał to przecież załatwić. Były zmiany, kombinacje i wszelkiego rodzaju wariacje aby moją praktykę, moją duchowość podreperować i uzdrowić. Miałem wrażenie, że nie wszystko jest na swoim miejscu. Fakt, ten rok zamiast cukierkowych i tkliwych doświadczeń, obfitował w liście. Liście w twarz od sił wyższych. Jakby moi patroni i duchy chciały mi powiedzieć:

„NIE TĘDY DROGA, ŹLE TO WIDZISZ”.

I były to cenne lekcje.

Wiem już gdzie, a raczej w jaki sposób traciłem energię na sprawy i zależności, które nie powinny nią dysponować. Wiem też, że ostatnie lata „odarły” mnie trochę z dawnego mnie. Takie prawa rozwoju. Nie można wskrzeszać tego co już umarło, trzeba to pogrzebać i zadbać o NOWE.

Czuję w kościach, że ten rok będzie już falą wzrostu… Przeszedłem cały cykl, gdzie wiele doświadczeń pokazało mi wszystkie wyznawane przeze mnie wartości do góry nogami, z innej perspektywy. Wiem, że oszukując siebie poszukiwałem czegoś co zostało w przeszłości. Wiem, że brakowało mi odwagi do znalezienia źródła mocy w tym kim JESTEM, a nie tym kim BYŁEM.

W 2023 roku chcę skorzystać z całej tej wiedzy jaką przyniosły mi ostatnie lata. Widzę, że teraz z całym doświadczeniem jakie posiadam nastał czas aby zainicjować nowy proces…

„Wznoszenie Mocy”.

Dziękuję za wszystko co spotkało mnie w 2022 roku. To był trudny, ale dobry rok.

Oby 2023 pozwolił nam wszystkim wznieść naszą moc na wyższy poziom, rozpalić nowy płomień i żyć pełnią życia. TU & TERAZ.

Z mocą inspiracji,

Wasz Emrys /|\